O nas

Oddajemy w Wasze ręce nasze rękodzieła z ogromną nadzieją, że będą stanowić część domu, który tworzycie Wy. 
Kasia i Marta

Jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami. Takimi na śmierć i życie. Razem podróżujemy, razem marzymy i jak się okazało, potrafimy także razem tworzyć. Z powodu pandemii nasze dotychczasowe prace są w hibernacji… dlatego z potrzeby wykorzystania czasu, jaki został nam odgórnie dany, a także z potrzeby wspierania rodziców i dzieci, którym przyszło spędzać w domu więcej czasu, stworzyłyśmy te super tablice. I jesteśmy z nich dumne. Postawiłyśmy na unikalny design, najlepszą jakość i kolorystykę, jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej. Mamy nadzieję, że sprawią Wam i Waszym pociechom ogromną radość, a przy okazji będą stanowić wyjątkowy element wnętrzarski. 

Kasia Kalisz

Pomysłodawca projektu

Niezmordowana podróżniczka, która kocha góry i fotografię. Kobieta o ogromnym sercu do ludzi i zwierząt. Mama dwu i półletniej Mili, której od maleńka maluję wizję świata przepełnionego spokojem i pięknem w najmniejszych detalach. Zawsze ciekawa świata, motywowana wyzwaniami. Znana z super pomysłów, zrodzonych spontanicznie – tak właśnie było z naszymi tablicami.

Marta Kisielewska

Projektantka

Szalona, pełna ciepła i świadoma mama trzech córek – Poli, Lili i Bianki. Uwielbia otaczać się oryginalnymi przedmiotami, szczególnie związanymi ze skandynawskim designem. Skończyła szkołę Total Design Management. Projektuje nasze cudne tablice, a także meble i oświetlenie. Prywatnie najlepsza przyjaciółka na świecie, która zawsze jest gotowa na przygody!